Autorské čtení Jitky Kubešové

24. září 2019 17:00

Jitka Kubešová

Prostějovská rodačka, žijící a působící v Olomouci. absolventka VŠE v Praze. V letech 1986-1993 žila v Jižní Americe, kde pracovala na ambasádě v Kolumbii. Po sedmi letech se vrátila zpět na Moravu, kde od r. 1995 působí v profesní sféře jako realitní makléřka a volnočasově jako úspěšná spisovatelka. Mimo literární tvorby se věnuje i malbě na hedvábí, obrazů a výrobě šperků z polodrahokamů.

V roce 2014 se zúčastnila soutěže Česko hledá spisovatelky, v níž se držela po celou dobu na předních místech. Talent, který zdědila po svých předcích, její úspěšná literární tvorba, pochvaly a uznání za zachycení skutečného života dodaly autorce odvahu k vydání této útlé knížky obsahující několik desítek fejetonů vystřižených přímo ze života, okořeněných ženskou moudrostí a vtipem.

Tímto vás srdečně zveme na setkání a autorské čtení se spisovatelkou Jitkou Kubešovou z její druhé knihy Milionář k snídani aneb a kde je láska? Druhá kniha stejně jako první obsahuje několik desítek fejetonů ze života. Zjistíte, že se podobné životní situace nevyhýbají nikomu z nás.

Kdy: 24. září 2019 17:00 - 24. září 2019 19:00

Kde: Internetové centrum

Co: beseda