Nabídka práce

Hledáme správce informačních a komunikačních technologií

Náplň práce:

  • údržba a servis knihovnických systémů Clavius, Tritius, podpora uživatelů;
  • zajišťování správy (administrování) systému výpočetní techniky;
  • správa a aktualizace webových stránek Knihovny města Olomouce;
  • zajišťování správné funkce a chod operačních systémů a jejich nadstaveb, informačních systémů, systémů pro řízení báze dat, kancelářských a jiných aplikací pro koncového uživatele, sítí, databází a podobných;
  • ochrana a bezpečnost dat;
  • stanovování a organizování způsobů a postupů využívání komunikačních prostředků výpočetní techniky;
  • zajišťování správy, funkčnosti a bezpečnosti lokálního síťového prostředí;
  • monitorování a diagnostika sítí, definování a přidělování adres uživatelům a propojování na další sítě;
  • monitorování a nastavování parametrů podle požadavků uživatelů;
  • vedení IT evidence, školení nových uživatelů.

Požadavky:

  • znalost jazyka SQL, PHP;
  • správa Windows serverů – AD, zálohování, řízení přístupů k souborům, certifikáty, různé síťové licenční služby;
  • správa sítě – nastavení přepínačů, znalosti TCP/IP, správa wifi sítě;
  • evidence použitých licencí na serverech a uživatelských stanicích;
  • správa hardware – servery, disková pole, stanice, tiskárny;
  • znalost technologií Microsoft Office;
  • znalost operačních systémů Microsoft;
  • řidičský průkaz skupiny B.

Další informace:

  • nástup ihned nebo dle dohody
  • pružná pracovní doba
  • hrubá mzda: 35 000 Kč

Prosíme zájemce, aby svůj motivační dopis a životopis zaslali na vitek@kmol.cz

Kdy: 30. listopadu 2020 00:00 - 31. ledna 2021 00:00

Kde:

Co: inzerát