Národní centrum bezpečnějšího internetu ve spolupráci s hlavním městem Praha a Policejní akademií České republiky v Praze připravuje cyklus 18 celodenních kurzů pro pracovníky Policie ČR a Městské policie hlavního města Praha s názvem:
"Program policejní prevence a řešení kybernetické kriminality“.

Cyklus proběhne v rámci celopražského preventivního a vzdělávacího projektu:
"Praha bezpečně online 2015".

 

Seminář je zaměřen na problematiku kybernetické kriminality, online delikvence mladistvých, prevenci a řešení. Program se věnuje také spolupráci policie a dalších subjektů při řešení elektronických útoků a možných trestných činů (školy, OSPOD, PMS). Součástí programu je praktické využití online nástrojů pro vyšetřování. Lektorem programu je pplk. JUDr. Jan Kolouch, Ph.D., Policejní akademie ČR v Praze. Vzdělávací program je jednodenní, časová dotace programu je 8 výukových hodin. Díky podpoře Ministerstva vnitra ČR a hlavního města Praha je kurz pro účastníky bezplatný.

Svou registraci na seminář můžete provést zde:Na výběr je k dispozici celkem 18 termínů od září do října 2015, vždy od 8:00 do 16:00 hodin. Termín je k výběru v online registračním formuláři.

Všechny kurzy proběhnou v prostorách Policejní akademie České republiky v Praze, Lhotecká 559/7, Praha 4.

ZDE najdete pozvánku s programem kurzu, informací o lektorském zajištění a odkazem na registrační formulář s výběrem termínů.

Vzdělávání významně přispěje ke vzdělanosti a odborné připravenost policistů a pracovníků prevence řešit delikvenci spojenou s užíváním internetu a moderních informačních technologií.

 

Prosíme účastníky, aby si s sebou na kurz vzali vlastní zařízení (notebook), pokud mají takovou možnost. V rámci kurzu se účastníci budou připojovat k Internetu. Dalším cílem je rozdat určitou sadu nástrojů (software) a na případech z praxe demonstrovat možnosti jejich použití. Z tohoto důvodu je lepší, když bude mít účastník možnost instalovat programy a sám měnit konfiguraci systému. Děkujeme.

 

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Pozvanka_Program_pro_pracovniky_policie_Praha BOL.pdf)Pozvanka_Program_pro_pracovniky_policie_Praha BOL.pdf[Pozvánka na kurzy online bezpečnosti pro pracovníky policie]611 kB

Translation

Registrace odběru novinek probíhá na našem mateřském webu NCBI.CZ

Videa

Kalendář

poslední měsíc leden 2016 příští měsíc
Po Út St Čt So Ne
week 53 1 2 3
week 1 4 5 6 7 8 9 10
week 2 11 12 13 14 15 16 17
week 3 18 19 20 21 22 23 24
week 4 25 26 27 28 29 30 31

Příští akce

Žádné události
DMC Firewall is a Joomla Security extension!