Vyhlášení výsledků soutěže k tématu Dne bezpečnějšího internetu 2012

Logo SIDStačil letmý pohled do kalendáře a bylo jasno. Letošní soutěž, související s tématem Dne bezpečnějšího internetu 2012, je minulostí a v tuto chvíli je naší milou povinností vyhlásit její výsledky. V Národním centru bezpečnějšího internetu se do termínu uzávěrky sešlo celkem 29 přihlášek do naší soutěže, jejímž cílem bylo uspořádat jakoukoliv osvětově-informační aktivitu, související s tématem letošního SID 2012, kterým bylo propojování generací, vzájemné sdílení informací a společné objevování světa online.

Číst dál: Vyhlášení výsledků soutěže k tématu Dne bezpečnějšího internetu 2012

Oslavte spolu s námi Den bezpečnějšího internetu 2012

       


 

Téma: "Objevujte digitální svět spolu... bezpečně!"

 

Den bezpečnějšího internetu je každoročně organizován mezinárodní sítí INSAFE. Je nepsaným pravidlem, že tento svátek všech příznivců bezpečnějšího internetu se koná druhý den v druhém týdnu druhého měsíce roku, letos proběhl 7. února.

Motto Dne bezpečnějšího internetu 2012 vybízí k mezigeneračnímu dialogu a stalo se také hlavním tématem celoroční osvětové kampaně Národního centra bezpečnějšího internetu. Cílem je dodat kuráž a odvahu generaci rodičů a prarodičů ponořit se do světa online, do světa, ve kterém mladá generace tráví vetšinu svého volného času, a který je jí v současné době tak blízký. Heslem "Objevujte digitální svět spolu... bezpečně!" bychom rádi poukázali na potřebu o moderních technologiích a trendech spolu hovořit, zkusit vzájemnou pomocí pochopit jejich kouzlo a nesnažit se je šmahem odsuzovat jako nepotřebný a nic nepřinášející módní výstřelek. Mladí dnes využívají nejnovější technologie plnými hrstmi, přijímají je s nadšením a rychle se adaptují na nové zvyklosti, které jejich užívání s sebou přináší. Co ovšem mladé generaci chybí, jsou životní zkušenosti, díky kterým by se lépe a úspěšněji vyvarovala potenciálním nebezpečím, které s sebou svět online přináší.

Číst dál: Oslavte spolu s námi Den bezpečnějšího internetu 2012

Translation

Registrace odběru novinek probíhá na našem mateřském webu NCBI.CZ

Videa

Kalendář

poslední měsíc leden 2016 příští měsíc
Po Út St Čt So Ne
week 53 1 2 3
week 1 4 5 6 7 8 9 10
week 2 11 12 13 14 15 16 17
week 3 18 19 20 21 22 23 24
week 4 25 26 27 28 29 30 31

Příští akce

Žádné události
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd