Přednášející

Mgr. et Mgr. Kateřina Kudrlová
Vystudovala Právnickou fakultu UK a Fakultu sociálních věd UK. Od roku 2011 se podílí na obsahu vzdělávacích seminářů a na tvorbě výukových materiálů Národního centra bezpečnějšího internetu. Se zaměřením na kriminologii a kyberkriminalitu přednáší na odborných kurzech, konferencích, Univerzitě Karlově a Panevropské vysoké škole v Praze. Publikuje v odborných periodicích a publikacích. V projektech Národního centra bezpečnějšího internetu vede odborné semináře pro profesionály a semináře pro rodiče a veřejnost.

Mgr. Martina Viewegová
Vystudovala jednooborovou psychologii na FF UK a základy všeobecné humanitní vzdělanosti na FHS UK. Provozuje psychoterapeutickou praxi se zaměřením na bodyterapii, působí jako taneční pedagog a lektor kurzů zaměřených zejména na psychosociální dovednosti. V rámci tématu elektronické bezpečnosti se orientuje zejména na psychologické pozadí problematiky, prevenci a možnosti řešení konkrétních situací z pohledu psychologie a pomáhajících profesí. V projektech Národního centra bezpečnějšího internetu vede semináře primární prevence elektronického násilí a kriminality pro děti, odborné programy pro profesionály a semináře pro rodiče a veřejnost. Podílí se také na tvorbě odborných textů a výukových materiálů.

Mgr. Vladimír Vácha
Vystudoval sociální pedagogiku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 1995 se věnuje přednáškové činnosti především na základních a středních školách jako lektor primární prevence. Dlouholeté zkušenosti má také v oblasti neformálního vzdělávání a volnočasových aktivit pro děti a mládež, vede divadelní soubor a dětský zájmový oddíl. V projektech Národního centra bezpečnějšího internetu přednáší žákům o rizicích spojených s online komunikací, bezpečném užívání sociálních sítích a otázkách kyberšikany a školní šikany. Vede také semináře pro pedagogy a rodiče.

Translation

Registrace odběru novinek probíhá na našem mateřském webu NCBI.CZ

Videa

Kalendář

poslední měsíc leden 2016 příští měsíc
Po Út St Čt So Ne
week 53 1 2 3
week 1 4 5 6 7 8 9 10
week 2 11 12 13 14 15 16 17
week 3 18 19 20 21 22 23 24
week 4 25 26 27 28 29 30 31

Příští akce

Žádné události
DMC Firewall is a Joomla Security extension!