Podporující organizace SID2015

Kategorie: SID 2015

Přinášíme přehled organizací, které se svými aktivitami připojují k iniciativě Dne bezpečnějšího internetu 2015. V seznamu nechybí společnosti, které poskytly ceny do soutěže, kterou Národní centrum bezpečnějšího internetu v rámci Dne bezpečnějšího internetu organizuje.

 

Společnost UPC ČR poskytla u příležitosti SID 2015 Národnímu centru bezpečnějšího internetu informačních brožury „Web We Want – Web podle nás“, které jsou určeny zejména teenagerům a startuje intenzivní kampaň pro podporu projektu eSafety Label v regionu Jihomoravského kraje.
Společnost Eset podporuje Den bezpečnějšího internetu 2014 a věnuje ceny do soutěže – licence anivirového programu Eset NOD32 Antivirus“.
Společnost Sodat SW podporuje Den bezpečnějšího internetu a věnuje cenu do soutěže – jednu roční multilicenci svého softwaru Správce učebny včetně auditních modulů. Tento program je určen pro zabezpečení počítačů a zefektivnění výuky v IT učebnách škol.
Mobilní operátor O2 podporuje Den bezpečnějšího internetu podporou akce v rámci své interní komunikace i PR. Dále věnuje jako cenu do soutěže mobilní telefon Huawei Ascend G7. Bezpečné používání internetu je součástí dlouhodobé odpovědné strategie společnosti. O2 doporučuje ke shlédnutí Bezpečnostní tipy pro chytrý telefon I-III.
Organizace CZ.NIC podporuje Den bezpečnějšího internetu a věnuje ceny do soutěže – dárkové balíčky,  obsahující knihy "Buď pánem svého prostoru" a USB flash paměti s kapacitou 16 GB, slevy na určené kurzy pro cílovou skupinu pedagogů na školách a školení na míru dle výběru výherce. CZ.NIC dále nabízí i mnoho jiných zajímavých kurzů, určených pro pracovníky škol, viz zde a také speciálně pro uživatele tabletů ve školách a aplikace Tablexia.cz.
Obchodní portál Aukro informuje o Dni bezpečnějšího internetu přímo, a to prostřednictvím svého firemního newsletteru.
Internetový obchod Alza podporuje Den bezpečnějšího internetu cenami, které věnuje do soutěže.
Společnost Disney podporuje Den bezpečnějšího internetu cenami, které věnuje do soutěže.
Skupina Nortnon společnosti Symantec podporuje Den bezpečnějšího internetu cenami, které věnuje do soutěže.
Lamantine Software podporuje Den bezpečnějšího internetu cenami, které věnuje do soutěže. Jde o licence užitečného programu pro správu hesel Sticky Password.
Online portál o bezpečnosti Svět bezpečí podporuje Den bezpečnějšího internetu šířením informací o jeho smyslu a aktivitách, které budou v jeho rámci realizovány.
Our website is protected by DMC Firewall!