Pozvánka na vzdělávací seminář "Policejní prevence a řešení kybernetické kriminality páchané na dětech a mezi dětmi"

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti ve specializovaném vzdělávacím programu:

"Policejní prevence a řešení kybernetické kriminality páchané na dětech a mezi dětmi"


Program je realizován v rámci projektu Praha bezpečně online 2013 a je určen pro pracovníky místních oddělení Policie ČR, městské policie a pracovníků policejní prevence. Cílem programu je jednak zvýšení orientace zejména pracovníků místních oddělení policie PČR, městské policie a pracovníků policejní prevence v problematice kybernetické kriminality, online delikvence mladistvých, její prevence a řešení. Program je realizován v rámci dotačního programu prevence kriminality Ministerstva vnitra ČR a je proto pro registrované účastníky zdarma.

Odborný seminář pro max. 30 účastníků se uskuteční:

v úterý 19. 11. 2013

– ve čtvrtek 12. 12. 2013

v prostorách Úřadu městské části Praha 6. Na konci semináře získají absolventi certifikát vydaný Národním centrem bezpečnějšího internetu.

Seminář přinese účastníkům informaci o faktorech, které se podílejí na vzniku online delikvence, zejména u dětí a mladistvých, o právním a trestně právním řešení problematiky, doporučených postupech a systémových řešeních na úrovni policie a jejích složek. Poskytne také vhled do prožívání a potřeb obětí online delikvence a doporučení pro práci s dětskými oběťmi a agresory.

Semináře vede mjr. Mgr. Václav Písecký, vedoucí oddělení informační kriminality, Služba kriminální police a vyšetřování, Krajské ředitelství policie hl.m.Prahy, který je od roku 2008 vedoucím oddělení informační kriminality. Jako odborný poradce se podílel na preventivních filmech „Seznam se bezpečně!“ a „Seznam se bezpečně! 2“. Je pravidelným přednášejícím celorepublikových seminářů Dítě v krizi a Fóra výchovy ke zdraví (akreditace MŠMT ČR). Spoluautorem odborné publikace „Sexuální výchova – vybraná témata“. Podílel se na vzdělávání administrátorů dětských internetových služeb mediální skupiny MAFRA. Pravidelně spolupracuje s Národním centrem bezpečnějšího internetu jako lektor a odborný poradce.

Obsah vzdělávacího programu:
Vzdělávací program je koncipován na míru potřebám policejní prevence a intervence, důraz klade na praxi. Cílem programu je vybavit policisty co nejpraktičtějším informacemi využitelnými pro řešení konkrétních případů a rozvinout spolupráci mezi jednotlivými složkami Policie. Program je jednodenní, celková časová dotace je 8 výukových hodin.

Místo konání: Velký radniční klub, Staroměstská radnice, Staroměstské náměstí 1/3, 110 00 Praha

Plánovaný termín semináře:

– čtvrtek 12. 12. 2013

Čas konání: 9:00h – 13:30h

Registrace:

Svoji účast na vzdělávacím semináři 12. 12. 2013 registrujte zde:

Kontakt pro další informace: Mgr. Jana Brandejsová., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


Stáhněte si pozvánku na seminář v elektronické podobě zde.

Translation

Registrace odběru novinek probíhá na našem mateřském webu NCBI.CZ

Videa

Kalendář

poslední měsíc leden 2016 příští měsíc
Po Út St Čt So Ne
week 53 1 2 3
week 1 4 5 6 7 8 9 10
week 2 11 12 13 14 15 16 17
week 3 18 19 20 21 22 23 24
week 4 25 26 27 28 29 30 31

Příští akce

Žádné události
Our website is protected by DMC Firewall!